Smaller Default Larger

حقوق قانونی وب‌سایت

حقوق قانونی وب‌سایت

۱ - مطالب وبسایت موسسه خیریه صالحین خوزستان صرفاً به منظور اطلاع رسانی اشخاص حقیقی و حقوقی است که مایل به آشنایی، همکاری، کمک رسانی، عضویت و یا کسب اطلاعات تخصصی در حوزه‌های مالی، حمایتی و درمانی مؤسسه می‌باشند.

۲ - حقوق لوگو، تصاویر (اعم از عکس یا ویدئو) و طراحی‌های این وبسایت منحصراً متعلق به مؤسسه خیریه صالحین خوزستان بوده، اقتباس و کپی از آنها به هر دلیلی حتی با قصد کمک به مؤسسه، فقط با صدور مجوز کتبی از طریق روابط عمومی موسسه خیریه صالحین  (06133394191) مجاز است.

۳ - مؤسسه خیریه صالحین خوزستان با این باور که تمامی افراد قصد خیر و کمک به سالمندان و معلولین ذهنی را دارند از همه شما عزیزان تقاضا می‌کند در صورتیکه قصد استفاده از نام و لینک موسسه خیریه صالحین  و یا تبلیغ برای موسسه خیریه صالحین در سایت خود را دارید، این کار را با اطلاع و کسب موافقت مؤسسه خیریه صالحین (06133394191)  انجام دهید. هر گونه استفاده از نام، لوگو و لینک بدون کسب موافقت کتبی خیریه صالحین غیر قانونی بوده و قابل پیگرد قانونی می‌باشد.

۴ -موسسه  خیریه صالحین خوزستان به جز دفاتری که مشخصات آنها در وبسایت قید شده، شعبه یا دفتر نمایندگی دیگری در ایران یا خارج از ایران ندارد.

دانلود قالبهاي فارسي

Breadcrumbs provide a pathway for users to navigate through the site. Help

 

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده